Úspechy našich žiakov v kocke.

Ďakujeme a blahoželáme k úspešnej reprezentácii našej školy:

1.M. IľKOVIČOVI za vynikajúcu reprezentáciu školy a 1. miesto na krajskom kole Fyzikálnej olympiády kat. B. Za prípravu ďakujem RNDr. V. Timkove, PhD.

2.D. Ďurašovi za 1. miesto na regionálnej súťaží študentov SŠ v rétorike. Za prípravu ďakujem Mgr. A, Richtarikovej.

3. D. Čemovej (4. miesto) P. Koštialikovi (7. miesto) a Š. Tomkovej za vynikajúcu reprezentáciu školy v krajskom kole Matematickej olympiády kat. C. Za prípravu ďakujem Mgr. A. Petrovskej.

4. Š. Tomkovej (12. miesto) a G. Kuzmiakovi (19. miesto) na krajskom kole Chemickej olympiády kat. C. Takisto ďakujeme za reprezentáciu školy S. Molčanovej  (17. miesto) v krajskom kole Chemickej olympiády kat. B. Za prípravu ďakujem RNDr. M. Pončákovej.